PRX-T Lady

PRXT Lady
Nowa nieinwazyjna terapia

PRX-T Lady to gabinetowy zabieg medyczny niechirurgiczny, który łączy działanie produktów profesjonalnych i domowych. PRX-T Lady jest wysoko ceniony przez kobiety w różnym wieku i może być stosowany przez lekarzy estetycznych i ginekologów, jako nieinwazyjne, bezpieczne i skuteczne leczenie skóry okolicy anogenitalnej, pach i otoczek brodawek sutkowych.

PRX-T Lady został opracowany w oparciu o doświadczenie oparte na ponad milionie udanych zabiegów PRX-T 33. Jest to nieablacyjna chemiczna stymulacja skóry, nieinwazyjne leczenie przebarwień i chrono-starzenia się zewnętrznych kobiecych okolic intymnych, dołów pachowych, otoczek brodawek sutkowych i okolicy perianalnej.

PRXT Lady

Zabieg polega na zewnętrznym wcieraniu profesjonalnej formuły PRX-T Lady, która nadaje jędrność, ujednolica koloryt i strukturę skóry. PRX-T Lady nie uszkadza naskórka, daje natychmiastowe i długotrwałe efekty. Jest to zabieg bezigłowy i bezbolesny. Kontynuacja zabiegu polega na systematycznej terapii domowej poprzez zastosowanie specjalnie opracowanego serum rozjaśniającego WiQo.

Klimakterium obecnie pojawia się w trakcie aktywnego życia kobiety. Dziś aktywne życie naszych pacjentek składa się ze wszystkich jego aspektów, w tym z intymności, dlatego PRX-T Lady to idealny zabieg dla wszystkich pacjentek nieakceptujących zmian w postaci jędrności skóry, jej wiotkości oraz przebarwiania się okolic intymnych w wyniku postępującego procesu starzenia.