Metoda Acnelan

Acnelan Pack

Opracowana przez Mesoestetic metoda Acnelan jest szybką, skuteczną, wieloczynnikową kuracją, przeznaczoną do terapii skóry trądzikowej i łojotokowej. Wielostronne podejście do problemu i jednoczesna eliminacja różnych czynników go wywołujących, umożliwiają skuteczne kontrolowanie objawów trądziku oraz łagodzenie jego następstw.

Innowacyjne rozwiązanie Acnelan bazuje na połączeniu intensywnego, profesjonalnego zabiegu, przeprowadzonego w gabinecie lekarskim z obligatoryjną kuracją przy użyciu kompleksowej gamy specjalistycznych produktów do użytku domowego.

Terapia w gabinecie lekarskim

Intensywny zabieg profesjonalny, przeznaczony do terapii skóry trądzikowej i łojotokowej. Odblokowuje ujście i oczyszcza światło mieszków włosowych, złuszcza i przeciwdziała hiperkeratynizacji naskórka, normalizuje pracę gruczołów łojowych.

Acnelan Pack

ACNELAN PACK zawiera wszystkie produkty niezbędne do przeprowadzenia 3 pełnych zabiegów (twarz, klatka piersiowa / dekolt, plecy). Decyzję co do częstotliwości zabiegów podejmuje lekarz, w oparciu o rekomendację producenta. Zaleca się wykonanie zabiegów w odstępach czasowych 15-21 dni, w zależności od stopnia wrażliwości skóry pacjenta Rekomendowana liczba serii zabiegów to 2-4 serii w roku.

Kuracja domowa

Z uwagi na przewlekły charakter i wieloczynnikową etiopatogenezę trądziku pospolitego, fundamentalne znaczenie w terapii ma regularne i systematyczne stosowanie wszystkich elementów metody Acnelan. Kuracja domowa stanowi obligatoryjny, integralny element metody Acnelan. Specjalnie dobrane składniki aktywne preparatów do stosowania w domu uzupełniają i utrwalają efekty zabiegów wykonanych w gabinecie lekarskim, gwarantując szybką, skuteczną i wieloczynnikową redukcję zmian trądzikowych.