DR.CYJ Hair Filler

dr cyj

NOWOŚĆ – Pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów. Spektakularne efekty już po 2 miesiącach! Tylko 4 sesje do 2 tygodni!

Właściwości:

⦁   Powstrzymuje wypadanie włosów
⦁   Skuteczny w walce z alopecją
⦁   Przyspiesza odrost włosów
⦁   Pogrubia i zagęszcza włosy
⦁   Pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
⦁   Rewitalizuje mieszki włosowe
⦁   Pielęgnuje skórę głowy
⦁   Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

Dr.CYJ Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH – „Sustained Release Technology” – działa jeszcze 14 dni po aplikacji.

To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Korzyści ze stosowanie Hair Fillera to:

⦁   Optymalna ilość skoncentrowanego produktu (1ml) z opatentowaną technologią przedłużonego uwalniania składników aktywnych
⦁   Bardzo dogodna forma strzykawki gotowej do użycia
⦁   Miękka formuła – łatwa w podawaniu
⦁   Minimalna bolesność zabiegu
⦁   Krótki czas zabiegu – wysoko stężony preparat peptydowy

Składniki aktywne:

Kwas hialuronowy (0,7%)

Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11; Oktapeptyd-2
⦁ Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych
⦁ Zahamowanie apoptozy
⦁ Stymulacja wzrostu włosa

Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28
⦁ Aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt
⦁ Pobudzenie komórek macierzystych
⦁ Namnażanie keratynocytów

Oligopeptyd-54
⦁ Zablokowanie wpływu DHT
powodującego łysienie
⦁ Zatrzymanie wypadania włosów

Oligopeptyd-71
⦁ Przywrócenie pigmentacji włosów
⦁ Formowanie nowych włosów

DR.CYJ Hair Filler – Peptydowa terapia włosów  to nowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej i dermatologicznych. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego podawana w formie wkłuć zatrzymuje wypadanie włosów, przyspiesza ich odrost, zagęszcza je i pogrubia. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest w przypadkach takich jak m.in. wypadanie włosów związane ze stresem, łysienie androgenowe, sezonowe wypadanie włosów. To też świetny zabieg wzmacniający włosy przed i po przeszczepie. Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Sam zabieg trwa ok. 30 min i jest praktycznie bezbolesny – nie wymaga znieczulenia.

Aquashine BTX™